Szafki w kuchni albo łazience oklejone spiekiem? Sprawdź, czy to pomysł dla Ciebie

21 grudnia 2022

Obecnie w trendach wnętrzarskich dostępnych mamy mnóstwo opcji wykończenia szafek w kuchni i łazience. Nudne, plastikowe szafki odeszły już w niepamięć – teraz możemy ozdabiać je drewnem, metalem, a nawet…spiekiem.

Fronty ze spieku zapewnią Twojej kuchni nietuzinkowy wygląd

Rozwój technologii oraz trendów sprawił, że teraz płytkami możemy okleić nie tylko schody czy ściany. Sprawdzą się też jako okleina szafek w kuchni albo łazience. Dzięki nim możemy stworzyć bardzo monochromatyczne looki albo wręcz przeciwnie – możemy zadziałać na zasadzie kontrastu.

Płytki ze spieku są też teraz dostępne w tak wielu kolorach i wzorach, że bez problemu dobierzmy je do stylu naszej kuchni, niezależnie od tego, czy jest ona nowoczesna czy klasyczna.

Czy oklejanie szafek kuchennych lub łazienkowych kspiekiem jest praktyczne?

Takie fronty są bardzo cienkie – mają 2-3 milimetry i są wykonane ze spieku kwarcowego. Dzięki temu nie są ciężkie i będą dobrze przylegać do płyty szafki. Takie wykończenie będzie bardzo trwałe i odporne na uderzenia i zarysowania. Dlatego to rozwiązani idealnie sprawdzi się w kuchni czy łazience, gdzie szafki otwieramy kilkanaście razy w ciągu dnia. Ne musimy się martwić, że po kilku latach będą na nich widoczne zarysowania od paznokci czy przebarwienia.

Są też bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, szczególnie jeśli je zaimpregnujemy.

 

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram

All Rights Reserved © 2022 Modeco Stone | Wykonanie TrendSEO.pl | Pozycjonowanie Grupa Tense