Kuchnie

Kuchnia wykończona granitem lub spiekiem to pomysł, który zapewni jej zdecydowany i elegancki wygląd.

Kuchnie

Kuchnia wykończona granitem lub spiekiem to pomysł, który zapewni jej zdecydowany i elegancki wygląd. Blaty wykonane z tych materiałów charakteryzują się niezwykłą trwałością i odpornością na ścieranie, a także na wszelkie eksperymenty najmłodszych domowników i czworonogów. Dzięki wykorzystaniu naturalnego kamienia, idealny stan Twojej kuchni będzie cieszyć przez długie lata.

W naszej ofercie znajdziesz granit i spiek występujący w różnych odmianach i kolorach, przez co z łatwością dopasujesz idealny kamień do gotowej aranżacji przestrzeni kuchennej. Odcienie od bieli przez całą paletę barw do czerni, wkomponują się w każde wnętrze i styl wykończenia — niezależnie czy zdecydujesz się na surowy, skandynawski styl, czy nowoczesną lub klasyczną aranżację.

Konglomerat Wrocław
Konglomerat kwarcowy Wrocław

Oprócz granitu najwyższej jakości, oferujemy także spiek kwarcowy. To nowoczesne rozwiązanie stanowi połączenie różnych minerałów, dających niesamowity efekt.

Nasza firma zapewnia kompleksową usługę – od projektu z współpracującymi z nami biurami architektonicznymi, poprzez pomoc w wyborze materiału po wykonanie oraz montaż blatów i elementów wykończeniowych.

Zespół naszych doradców odpowie na każde Twoje pytanie i pomoże Ci jak najlepiej rozmieścić kamienne elementy w kuchni, aby uzyskać wspaniały efekt.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram

All Rights Reserved © 2022 Modeco Stone | Wykonanie TrendSEO.pl | Pozycjonowanie Grupa Tense