KUCHNIE

Kuchnia wykończona granitem lub spiekiem to pomysł, który zapewni jej zdecydowany i elegancki wygląd.

Kuchnie

Kuchnia wykończona granitem lub spiekiem to pomysł, który zapewni jej zdecydowany i elegancki wygląd. Blaty wykonane z tych materiałów charakteryzują się niezwykłą trwałością i odpornością na ścieranie, a także wszelkie eksperymenty najmłodszych domowników i czworonogów. Dzięki wykorzystaniu naturalnego kamienia, idealny stan Twojej kuchni będzie cieszyć przez długie lata.

W naszej ofercie znajdziesz granit i spiek występujący w różnych odmianach i kolorach, przez co z łatwością dopasujesz idealny kamień do gotowej aranżacji przestrzeni kuchennej. Odcienie od bieli przez całą paletę barw do czerni, wkomponują się w każde wnętrze i styl wykończenia — niezależnie czy zdecydujesz się na surowy, skandynawski styl, czy nowoczesną lub klasyczną aranżację.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/04/projekt-bez-tytulu-43.png
https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/bez-tytulu-12001200-px.png

Oprócz granitu najwyższej jakości, oferujemy także spiek kwarcowy. To nowoczesne rozwiązanie stanowi połączenie różnych minerałów, dających niesamowity efekt.

Nasza firma zapewnia kompleksową usługę – od projektu z współpracującymi z nami biurami architektonicznymi, poprzez pomoc w wyborze materiału po wykonanie oraz montaż blatów i elementów wykończeniowych.

Zespół naszych doradców odpowie na każde Twoje pytanie i pomoże Ci jak najlepiej rozmieścić kamienne elementy w kuchni, aby uzyskać wspaniały efekt.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram