SCHODY

Schody z granitu, marmuru lub spieku to doskonały pomysł zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Twojego domu.

Schody

Schody z granitu, marmuru lub spieku to doskonały pomysł na ich wykończenie wewnątrz Twojego domu. Niezależnie od wybranego rodzaju kamienia, schody wykonane z tego surowca to ponadczasowy styl.

Natomiast na zewnątrz, okładziny schodów z granitu lub spieku nie tylko nowocześnie się prezentują, ale także są niezwykle odporne na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne oraz będą służyły przez lata użytkowania.

Dlatego schody wykonane z naturalnego kamienia sprawdzą się zarówno w prywatnym domu, jak i wszelkiego rodzaju firmach czy instytucjach. Takie rozwiązanie może być elementem dodatkowym wystroju wnętrz lub stanowić jego centralny punkt. Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej odpowiedniego koloru, materiału i pasującego do wystroju całego wnętrza.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/bez-tytulu-12001200-px-2.png
https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram