O NAS

Od wielu lat nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów.

Modeco Stone

Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata. Dbając jednocześnie o ich gatunek oraz pochodzenie, dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości.

Nasza oferta zawiera także kamienie wydobywane w Polsce, granit czy piaskowiec, gwarantując wysoką jakość wykonania i spełniając wszelkie standardy.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/05/projekt-bez-tytulu-1536x953-1.jpg
https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/projekt-bez-tytulu-1.jpg

Wieloletnie Doświadczenie

Działając na rynku od ponad 20 lat nabyliśmy cenne doświadczenie i zrealizowaliśmy setki projektów dla klientów indywidualnych oraz większych inwestorów. Kamień naturalny, a ostatnio coraz popularniejszy spiek mają bardzo wszechstronne zastosowanie w budownictwie – mogą być wykorzystane zarówno do zdobienia wnętrz, jak i elewacji Twojego domu.

Szeroka gama materiałów w naszej ofercie, takich jak marmur, granit, kwarcyt, trawertyn piaskowiec czy spiek doskonale sprawdzi się jako blat kuchenny, blat łazienkowy, parapet lub jako wykończenie schodów, kominków, podłóg i elementów ściennych.

Nowoczesne Rozwiązania

Obserwując najnowsze trendy panujące w architekturze i budownictwie, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz korzystając z nowoczesnego parku maszynowego jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty zarówno estetyczne jak i praktyczne.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/projekt-bez-tytulu-2.jpg

Odwiedź Nas

ul. Zaściankowa 4,
51-501 Wrocław

Zadzwoń do Nas

+48 694 431 246
+48 513 101 601

Napisz E-maila

modeco@kamien.pl

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram

All Rights Reserved © 2022 Modeco Stone | Wykonanie TrendSEO.pl | Pozycjonowanie Grupa Tense