DLA ARCHITEKTA

Wspólnie z architektami szukamy kreatywnych rozwiązań i zastosowań dla kamieni naturalnych, betonu architektonicznego oraz spieków w wystroju wnętrz czy budownictwie.

DLA ARCHITEKTA

Jeśli jesteś architektem lub projektantem, który z pasją poszukuje nowych rozwiązań oraz tworzy funkcjonalne i niespotykane aranżacje – skontaktuj się z nami. Współpraca z naszą firmą pozwoli na zdobycie cennego doświadczenia i poszerzenia swoich horyzontów.

Co proponujemy?

  • dostęp do naszego portfolio i materiałów
  • miejsce do spotkań z klientami
  • dzielenie się naszą wiedzą o nowościach i trendach w świecie kamieni naturalnych, spieków, betonów architektonicznych i wiele innych
  • dzielenie się naszym doświadczeniem
  • atrakcyjne warunki współpracy

Podziel się z nami swoimi pomysłami i zainspiruj nas do nowych działań, a my chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Wierzymy, że razem z pewnością stworzymy i zrealizujemy kolejne wyjątkowe projekty.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/04/projekt-bez-tytulu-1.jpg

Jeśli szukasz konkretnego materiału pod realizowany projekt, zapraszamy do zakładki MATERIAŁY, z której możesz pobrać bezpośrednio wybraną fakturę w formacie „jpg”. Jeśli natomiast nie znajdujesz szukanego wzoru, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem – chętnie sprowadzimy dany kamień pod konkretny projekt.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram

All Rights Reserved © 2022 Modeco Stone | Wykonanie TrendSEO.pl | Pozycjonowanie Grupa Tense