Elewacje Wentylowane

Chcesz, by Twój dom wyróżniał się na tle innych? Postaw na wytrzymałą elewację z kamienia naturalnego, która łączy estetykę z funkcjonalnością.

Każdy budynek powinien prezentować się idealnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Perfekcyjny wygląd mogą zapewnić im między innymi elewacje z kamienia naturalnego. To uniwersalny surowiec stosowany w budownictwie nie tylko do stawiania fundamentów czy ścian, ale także, by nadać obiektom walory estetyczne. Dzięki niemu wykonuje się wentylowane instalacje na najwyższym poziomie, które zadowolą każdego klienta.

Zalety elewacji z kamienia naturalnego

Proponowane przez nas elewacje z kamienia mają liczne zalety. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe, przez co nawet po latach świetnie się prezentują. Ich trwałość jest szczególnie istotna, ponieważ nieustannie będą wystawiane na działanie takich warunków atmosferycznych jak słońce, deszcz, wiatr czy mróz. Do ich montażu używa się stelaży lub kotew ze stali nierdzewnej, za którymi pozostawia się wolną przestrzeń zapewniającą prawidłową cyrkulację powietrza. Dzięki temu konstrukcje izolują wnętrze domu od wilgoci panującej na zewnątrz. Zimą zapobiegają utracie ciepła, a latem chronią budynek przed nadmiernym nagrzaniem.

Elewacje z kamienia
Elewacja z kamienia

Oryginalny wygląd budynku dzięki elewacji z kamienia

Bardzo istotny jest także oryginalny wygląd elewacji z kamienia. Gdy kolor tego materiału jest dobrze dobrany do stylu i otoczenia domu, zamontowane płyty uzupełniają całą aranżację. Szeroki wybór dostępnych kolorów i odcieni pozwala na dopasowanie odpowiedniego do wystroju wnętrza oraz do otoczenia danego obiektu. Dzięki temu można stworzyć spójną stylistycznie kompozycję i codziennie cieszyć się jej pięknem.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Nasza firma oferuje swoje usługi i wykonuje elewacje z kamienia na terenie Wrocławia i okolic. Stawiamy na wytrzymałe materiały dobrej jakości, dlatego też nasze projekty to inwestycja na lata. Mamy duże doświadczenie, które zdobyliśmy, wykonując liczne projekty elewacji wentylowanych. Stosowana przez nas technologia montażu pozwala w razie potrzeby na szybką wymianę wybranych płyt.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram

All Rights Reserved © 2022 Modeco Stone | Wykonanie TrendSEO.pl | Pozycjonowanie Grupa Tense