ELEWACJE WENTYLOWANE

Budynek z elewacją wykonaną z granitu, wapienia, piaskowca, spieku lub betonu architektonicznego nada mu nie tylko nowoczesnego wyglądu, ale także oryginalnej prezencji.

Elewacje Wentylowane

Budynek z elewacją wykonaną z naturalnego kamienia nada mu nie tylko nowoczesnego wyglądu, ale także oryginalnej prezencji. Granit, piaskowiec, wapień, trawertyn lub też spiek czy beton architektoniczny to idealny materiał do wykończenia elewacji prywatnych domów, biur i budynków użyteczności publicznej. Różnorodna kolorystyka, struktura tych materiałów zainspiruje Cię do wykonania wyjątkowej i niepowtarzalnej fasady budynku, która na długie lata zapewni jej bezpieczną eksploatację oraz odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Modeco Stone specjalizuje się w wykonywaniu elewacji wentylowanych . Wieloletnie i bogate doświadczenie to gwarancja prawidłowego projektowania oraz montażu elewacji według najwyższych standardów.

Do jej montażu używa się kotew lub stelaży odsadzonych o kilkanaście centymetrów od ściany budynku, pozostawiając wolną przestrzeń między okładziną kamienną a ocieplającą wełną mineralną.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/04/08-3.jpeg
https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/04/projekt-bez-tytulu-2.png

Kilkucentymetrowa pustka powietrzna pomiędzy ścianą budynku a montowaną elewacją, to gwarancja prawidłowej cyrkulacji powietrza, które osusza ją od wewnątrz oraz chroni przed zawilgoceniem termoizolacji. Dodatkowo, właściwe wykonanie zapewni efekt izolacji akustycznej budynku. Prosty sposób montażu i demontażu pozwoli na szybką i nieskomplikowaną wymianę płyt elewacyjnych w razie ich mechanicznego uszkodzenia.

Planujesz wykonać elewację wentylowaną w swoim domu, biurze? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą wybrać Ci odpowiedni kamień i odpowiedzą na wszelkie pytania.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram