Łazienki

Zastosowanie marmuru jako materiału wykończeniowego w łazience to wyznacznik stylu i elegancji, który doskonale odzwierciedla panujące trendy na rynku.

Łazienki

Zastosowanie marmuru jako materiału wykończeniowego w łazience to wyznacznik stylu i elegancji, który doskonale odzwierciedla panujące trendy na rynku. Jednocześnie granit jak i coraz bardziej popularny spiek, wykorzystany jako materiał na okładziny podłóg, ścian, obudowy wanny lub blat łazienkowy jest nie tylko piękny, funkcjonalny, ale także niezwykle odporny na wszelkie uszkodzenia oraz łatwy do utrzymania w czystości. Taki element wykończeniowy Twojej łazienki będzie zdecydowanie synonimem luksusowego wystroju całego wnętrza.

Nasi eksperci pomogą w wyborze idealnego koloru wśród różnorodnej palety barw kamieni oraz w ich funkcjonalnym rozmieszczeniu w pomieszczeniu.

Ściany i blaty w łazienkach pokryte kamieniem naturalnym mogą optycznie powiększyć wnętrze lub nadać mu kameralnej, niepowtarzalnej prezencji. Na przykład: połączenie białej podłogi z czarnymi płytami na jednej ścianie skutecznie powiększy pomieszczenie, a marmur w towarzystwie naturalnego drewna doda przytulnego wyglądu.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/04/projekt-bez-tytulu-1-9.jpg
https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/bez-tytulu-12001200-px-1.jpg

Szeroka kolorystyka i nietypowe połączenia sprawdzą się w każdego typu łazience — niezależnie czy ma ona spełniać rodzinną funkcję, czy jest przeznaczona dla nowoczesnego singla.

W naszej ofercie mamy również wielokolorowy i niepowtarzalny onyks. Ten oryginalny kamień z ciekawym wzorem, zwłaszcza podświetlony, z pewnością nada łazience unikalnego charakteru.

Naturalne kamienie, spieki czy konglomeraty z Modeco Stone to gwarancja trwałej i odpornej na ścieranie powierzchni, którą bardzo łatwo utrzymać w czystości. Łazienka wykonana z tak oryginalnego materiału to idealne połączenie elegancji i funkcjonalności.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram

All Rights Reserved © 2022 Modeco Stone | Wykonanie TrendSEO.pl | Pozycjonowanie Grupa Tense