Blaty granitowe

Blaty granitowe na zamówienie we Wrocławiu. Firma Modeco Stone zajmuje się produkcją i montażem blatów z kamienia.

Ich wyjątkowe piękno i naturalna solidność sprawiają, że są przedmiotem pożądania wielu osób. Dostępne w naszej ofercie kuchenne blaty granitowe, które montujemy we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska, to idealny sposób na wykończenie każdej kuchni, niezależnie od stylu, w jakim została ona zaaranżowana. Wyjątkowe właściwości tego kamienia sprawiają, że to nie tylko efektowny, ale i funkcjonalny element kuchni Jeśli Państwo poszukujecie tego typu aranżacji swoich wnętrz – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zalety blatów kuchennych granitowych

Wykonane z naturalnego kamienia blaty kuchenne granitowe mają szereg atutów, których nie są w stanie zapewnić inne materiały. Przede wszystkim – ich unikalny wzór, wynikający z natury samej skały. Każdy deseń jest absolutnie unikalny. Co więcej – minerał ten występuje w różnych kolorach. Jeśli więc marzycie Państwo o tym, by zamontować w swoich wnętrzach ciemniejsze lub jaśniejsze elementy tego typu – jest to jak najbardziej możliwe.

Inna kwestia to trwałość blatów granitowych. Skała ta należy do najtwardszych znanych człowiekowi materiałów. Z tego względu od setek lat wykorzystuje się ją w architekturze. Granit może posłużyć do wykonania schodów czy podłogi, więc świetnie sprawdzi się także jako element kuchennego wyposażenia. Niestraszne są mu zarysowania, uderzenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Jeśli dodatkowo odpowiednio się o niego dba – zachowuje świeży wygląd przez długie lata. Gładka powierzchnia sprawia również, że czyszczenie go nie wymaga ani silnych detergentów, ani zbędnego wysiłku. Zwykle wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką.

Blat granitowy cena
Blaty granitowe Wrocław

Co trzeba wiedzieć przed zakupem takich blatów?

Przed zdecydowaniem się na montaż blatu granitowego, należy uwzględnić kilka czynników. Przede wszystkim trzeba pobrać odpowiednie wymiary – tutaj przychodzimy z pomocą. Wszelkie pomiary wykonujemy bardzo precyzyjnym laserowym urządzeniem pomiarowym, dzięki którym nie ma miejsca na błąd. Blat musi być idealnie dopasowany, aby tworzył jak najbardziej jednolitą i estetyczną powierzchnię, a jednocześnie, by w odpowiednim miejscu wykonać otwór na zlew czy płytę kuchenną.

Koniecznie należy też wziąć pod uwagę materiał z których wykonane są wykonane szafeki – grubsza płyta granitu może być za ciężka np. dla mebli z MDF lub słabszego drewna. Dlatego, jeśli planujecie Państwo inwestycję w takie rozwiązanie, warto ją uwzględnić z wyprzedzeniem, jeszcze na etapie doboru umeblowania kuchennego.

Zachęcamy do składania zamówień

Jeśli poszukujecie Państwo we Wrocławiu i okolicach specjalistów, którzy wykonają blat granitowy do kuchni – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Od lat działamy na tym rynku, przygotowując blaty kuchenne (i nie tylko) z granitu. Podchodzimy kompleksowo i indywidualnie do każdego zlecenia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli mają Państwo pytania – zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram

All Rights Reserved © 2022 Modeco Stone | Wykonanie TrendSEO.pl | Pozycjonowanie Grupa Tense