PARAPETY

Parapet stanowi obowiązkowy element w każdym domu, który w przypadku podokienników zewnętrznych poddawany jest wszelkim warunkom atmosferycznym.

Parapety

Parapety stanowią obowiązkowy element w każdym domu. Te zewnętrzne, czyli podokienniki poddawane są wszelkim warunkom atmosferycznym. Muszą one zmagać się z deszczem, śniegiem, mrozem, wilgocią lub całodniowym nasłonecznieniem. Dlatego do jego wykonania należy wykorzystać trwały materiał. Na zewnątrz zalecamy parapety z granitu lub spieku które zapewnią odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. Wewnątrz Twojego domu można również zastosować parapety z marmuru. Jest to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie zarówno w prywatnych domach, jak i większych budynkach.

Ponadto naturalny kamień jest odporny na obicia, ukruszenia i inne uszkodzenia mechaniczne.

Nasz szeroki wybór materiałów z pewnością pozwoli Ci na dobór idealnego rodzaju czy koloru kamienia do Twojego wnętrza, a profesjonalny zespół ekspertów pomoże Ci w podjęciu decyzji i doborze odpowiedniego surowca na parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Jednocześnie, zapewnimy bezpieczny montaż, abyś mógł cieszyć się nimi przez lata.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/projekt-bez-tytulu-8-1280x1280.png
https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram