Obrazek

wpis4

Spiek kwarcowy to coraz bardziej popularny materiał, z którego wykonywane są blaty kuchenne. Są bardzo uniwersalne, można je stosować zarówno w domu, jak i w ogrodzie, a przede wszystkim są wytrzymałe i odporne. Jeżeli będą odpowiednio użytkowane i pielęgnowane, będą służyć przez wiele lat, zachowując idealny stan. Dowiedz się, jak najlepiej dbać o blaty ze...

Projekt bez tytułu

Wybór idealnego materiału na blat kuchenny to nie tylko kwestia jego wyglądu, ale być może przede wszystkim funkcjonalności. Z tego względu coraz większą popularnością cieszy się spiek kwarcowy — materiał do złudzenia przypominający kamień naturalny, a przy tym znacznie od niego praktyczniejszy.

wpis 2

Łazienka to bez wątpienia jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Warto zadbać o to, aby przestrzeń była jak najbardziej funkcjonalna, a także stylowa. Jednym z największych trendów ostatnich miesięcy jest spiek kwarcowy.

https://kamien.pl/wp-content/uploads/2022/03/modeco-stone-1.png
O Nas
Modeco Stone działa w branży obróbki oraz montażu kamieni naturalnych już od 2000 roku. Jako jeden z liderów na rynku, od ponad 20 lat zajmujemy się importem granitu, kwarcytu, trawertynu, piaskowca, marmuru, konglomeratu i spieku z całego świata.
Nasz Instagram