BARBADOS 

Biurowiec u zbiegu ulic Ofiar Oświęcimskich i Szewskiej we Wrocławiu, fasada    z trawertynu Persian Yellow oraz czarnego łupka.

    

Ciekawe połączenie dwóch różnych rodzajów kamienia naturalnego w kontrastowej gamie kolorów. 

WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI i EKONOMII UWr.  

Do wykonania elewacji budynku, wykorzystano Trawertyn Classico w szlifie, który pokrył w całości nowoczesny gmach uczelni.

   

Nowoczesna architektura oraz najlepsze surowce pozwoliły na realiazację tego ciekawego projektu architektonicznego. 

HOTEL VEGA

Elewacja kamienna wykonana na budynku hotelu Vega przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu znakomicie nawiązuje kolorystycznie do elewacji pierwotnej części hotelu.

   

Użyto płyty z trawertynu Rosso Persiano oraz częściowo z granitu Steel Grey.

PASAŻ GRUNWALDZKI

Elewacja frontowa Pasażu Grunwaldzkiego, od strony Ronada Reagana, została wykonana z Trawertynu Classico.

   

Dodatkowo zamontowano pasy z granitu Nero Impala.

 

APARTAMENTY "ZIELONA ETIUDA"

W przypadku tej realizacji został użyty piaskowiec Zbylutów, który jest znakomitym przykładem na to, iż w naszym kraju można znaleźć niezwykle ciekawe rodzaje kamienia naturalnego.

   

Zespół apartamentów "Zielona Etiuda" przy ul. Turniejowej we Wrocławiu to jeden z najciekawszych projektów architektonicznych ostatnich lat. Aby w pełni oddać atmosferę luksusu zastosowano elewację kamienną znakomicie komponującą się z drewnianą stolarką okienną i klinkierem.

 

REZYDENCJA "DĄBIE"

Na elewacji tych budynków został położony granit Raw Silk Satinato. Kolejny przykład nowoczesnej architektury w połączeniu z kamieniem naturalnym.

   

Rezydencja położona w malowniczej okolicy tuż nad rzeką Odrą. Piękne miejsce dla wymagających klientów


REZYDENCJA "LEOPOLDINUM"

Podobnie jak w przypadku osiedla Zielona Etiuda do wykonania elewacji został użyty piaskowiec Zbylutów.

   

Kolejna realizacja wykonana przez naszą firmę, tym razem w miejscu położonym prawie w samym historycznym centrum Wrocławia, przy ul. Zyndrama z Maszkowic

 

ING BANK ŚLĄSKI

Przykładem łączenia granitów krajowych z importowanymi może być ta elewacja. Cokoły na dole budynku zostały wykonane z granitu Giallo Veneziano zaś pozostała część elewacji z dolnośląskiego granitu Strzegom.

   

To jedna z pierwszych większych prac elewacyjnych wykonanych przez Modeco Stone. Budynek położony u zbiegu ulic Szewskiej i Wita Stwosza we Wrocławiu.

blat kuchenny

Czarny kolor jak zawsze w modzie. Tutaj granit Angola Black wykonany w szlifie.

   

 

posadzka w kuchni

Połączenie niezwykle ciekawych blatów szklanych, drewna, wraz z posadzką z płytek marmurowych.

  

 

blaty kuchenne

Jeden z najbardziej klasycznych granitów - Kashmir White na blatach oraz jako okładzina ścienna. Znakomicie komponuje się z elementami wykończenia w kolorze inox.

   

 

blaty kuchenne i posadzka

Przykład łączenia różnych stylów oraz materiałów. Granit w połączeniu z marmurem oraz mozaiką tworzy ciekawą koncepcję tego wnętrza.

   

 

blat na wyspie

W przypadku dużych pomieszczeń kuchennych, wielu klientów decyduje się na wykonanie wyspy z blatem kamiennym. Oprócz dużej powierzchni roboczej miejsce np. na płytę ceramiczną.

   

 


coded & designed by: CarsonLab